Değerlerimiz

Değerlerimiz

ETİK; Kanun ve yönetmeliklere uyumlu, adil, saygılı, güven verici hizmet.

YENİLİKÇİLİK; İç ve dış müşterisini tanıyan, beklentileri karşılayacak şekilde çalışan ve sürekli gelişen.

MÜŞTERİ ODAKLILIK; Değişen şartlara hızlı uyum sağlayan, esnek çözüm odaklı.

DİNAMİK; Verdiği hizmeti ve sunduğu ürünleri farklılaştırmak çaba harcayan ekip anlayışı.

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Hedeflerimize ulaşmanın şirketimize olan faydasının yanı sıra iş ortaklarımız (müşterilerimiz), ekip arkadaşlarımız ve tabiki Türkiye’miz için fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.

Bizimle partner olan insanlara değer kattığımıza inanıyor, bunu iş ortaklarımıza (müşterilerimize) mükemmel hizmet ve ürünler sunarak veya ekip arkadaşlarımıza olan bağımızı artırarak güçlü bir şirket olanakları sunarak gerçekleştiriyoruz.

Ve, biz sizin işinizi her zaman kendi işimiz olarak görerek büyüteceğimize inanıyor ve bunu zaten uygulama yolunda siz değerli müşterilerimizin desteği ile ilerliyoruz.

VİZYONUMUZ VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın kısa sürede sağladığı başarının altında yatan prensipler aynı zamanda kalite politikamızın da temellerini teşkil etmektedir.

  • İnsana yatırım,
  • Ekip çalışması anlayışını, çalışanların gelişimi için gerekli eğitim ve modern altyapı desteği ile sürekli geliştirmek
  • Dürüstlük ve güvenirlik,
  • Tüm taahhütlerin zamanında ve müşteri isteklerine uygun yerine getirilmesi,
  • Rekabet gücümüzü sürekli artıracak teknoloji ve bilgi birikimini sağlamak,
  • Tamamı doğa dostu doğayla barışık EURO 5 ve EURO 6 Yeşil motor araçlarımızla , planlı yatırımlar yapmak ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağlamak
  • Müşteri beklenti ve gereksinimlerini çok iyi bilmek, bunun için en etkin yaratıcı çözümleri en uygun maliyetle ve hızlı şekilde sunabilmek.
  • Müşterilerimizin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlayabilecek iletişim ortamını sağlamak.
  • Yasa ve mevzuatlara uygun, değişiklikleri hızlı şekilde sistemine adapte ederek çalışmak,

Kurulan kalite yönetim sistemimizle çalışmak, başta biz yöneticiler olmak üzere bütün SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK personelinin görevi olacak ve;
Sonuçta gülen ve memnun müşterilerimiz ile gururlu ve mutlu SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK çalışanları sürekli yan yana olacaktır.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Türkiye’de lojistik pazarında kendinden söz ettiren SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK, kurulduğu günden beri küresel karayolu, karayolu proje taşımacılığı, multimodal taşımacılık  ve denizyolu taşımacılığı alanlarından hizmet vermektedir. Geniş çaplı Lojistik Proje aktivitelerimiz ve engin tecrübemizden gelen uzmanlığımız ile müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olmayı kedine ilke edinmiştir.

SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK kurumsallaşma sürecini tamamlamış, ülkemizdeki müşterilerimizin ve global anlamda yurtdışındaki müşterilerimizin beklentilerini; taşımacılık ve gümrük ile ilgili kanunlarını yakından takip eden kadrosuyla, ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözümlemelerine yardımcı olmak ve sorunsuz işbirliklerini güvenli ve sorunsuz şekilde devam ettirmektedir.

SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IT teknolojileri ve Ar-Ge ekibi, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri sunar. Dünya geneline yayılmış uluslararası güçlü global network ağı ile SOLUTİON OF GLOBAL LOJİSTİK, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir yönetim uzmanıdır.